Літній мовний пришкільний табір «Go Camp» з денним перебуванням було створено на базі гімназії-інтернату, метою діяльності якого є реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення умов розвитку й самореалізації кожної особистості, підтримки і стимулювання інтелектуально й творчо обдарованих учнів, поліпшення їх культурологічної та мовної підготовки змістовного дозвілля.

Тривалість табору – 10 днів (30.05 - 10.06.2016)

Кількість учнів – 45

Учні поділені на 4 загони за віком: І загін (12 дітей) для учнів 4-х класів, ІІ загін (13 дітей) для учнів 5-х класів, ІІІ загін (14 дітей) для учнів 6-х класів, ІV загін (6 дітей) для учнів 8-х класів.

Табір покликаний спонукати гімназистів практично застосовувати знання з мов, отриманих протягом навчального року. У таборі діти мали можливість спілкуватися іноземними (англійською та французькою) мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо). У мовному таборі працювали творчі лабораторії з виготовлення поробок власними руками (Hand made), з танцювального мистецтва (Dancing stars) та музики (Grandma music awards), проведено майстер-класи з виготовлення театральних декорацій та колажів (Art Studio).