• Файловий архів

Найпомітніші події в гімназії-інтернаті №13 м. Києва у 2012 році (творчий звіт)

Міський семінар заступників директорів
шкіл-інтернатів
"Розвиток державно-громадського управління інтернатними закладами м. Києва"
07 червня 2012 року відбувся науково-практичний семінар на якомудиректор гімназії, заслужений працівник освіти України Алексієнко С.О. презентувала роботу педагогічного колективу щодо державно – громадського управління гімназією – інтернатом.
Сватко Г.В. - номінант районної Алеї педагогічної слави "Педагогічне сяйво"
Щороку, напередодні освітянського свята, у сквері ім. К.Д. Ушинського відкривається засновано головою Солом’янської райдержадміністрації І.П. Сидоровим Алея педагогічної слави «Педагогічне сяйво». У 2012 році пам’ятне посвідчення номінанта районної Алеї педагогічної слави отримала заступник директора з навчально-виховної роботи Сватко Галина Володимирівна.
Романчук І.О. – кращий профспілковий лідер Солом’янського району м. Києва
Романчук Ірина Олександрівна свої обов’язки виконує на високому професійному рівні, постійно проявляє турботу про соціальні потреби й інтереси співробітників гімназії-інтернату, докладає багато організаторських зусиль щодо захисту та відстоювання їх соціально-економічних інтересів. Своєю громадською активністю здобула велику повагу і заслужений авторитет серед працівників та профспілкового активу й була визначена як кращий профспілковий лідер району
Нестерчук Н.А. - лауреат міського конкурсу, переможець районного конкурсу «Учитель року», посіла І місце
Нестерчук Наталя Анатоліївна - учитель-методист, має багатий педагогічний досвід, професійну майстерність, уміння знаходити спільну мову з кожним учнем, створює можливість досягати спільних з гімназистами перемог в олімпіадах і конкурсах не тільки в межах своєї гімназії та району, а й на ІІІ та ІV етапах Всеукраїнських олімпіад з біології, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Свою високу педагогічну майстерність Наталя Анатоліївна підтвердила на І (районному), ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012».
Труцуненко Вікторія – стипендіат серед 100 кращих учнів середньоосвітніх навчальних закладів
м. Києва
Учениці 11 класу Труцуненко Вікторії призначена персональна стипендія Київської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Києва. Вікторія багато читає, пише вірші які друкуються у київських періодичних виданнях. Є постійним учасником районних, міських олімпіад та творчих конкурсах з різних дисциплін, роботі Малої академії наук, де посідає призові місця.
Лахманюк Марія – учениця 4 класу, яка посіла І місце в районному конкурсі усного рахунку
Конкурс усного рахунку проводиться Головним управлінням освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради за ініціативи Фонду розвитку інтелектуальних здібностей Молодіжної громадської організації «Галактика». Випробування зі швидкості мислення проходить у чотирьох видах дій – додавання, віднімання, множення і ділення без обчислювальної техніки. Серед багатьох учасників конкурсу Лахманюк Марія, учениця 4-Б класу посіла 1 місце. Їй було присвоєно І розряд спортивної кваліфікації з усного рахунку та видано кваліфікаційне посвідчення.
Срібна Н.В. вчитель початкових класів – гран-прі в конкурсі творчих робіт «Учитель скульптор душі»
У II щорічному конкурсі творчих робіт «Педагогічні сходинки» (організатор КМОППОіНУ ) був представлений твір на тему «Учитель – скульптор душі». Робота вразила журі конкурсу своєю багатогранністю, оригінальним підбором слів-образів та вмінням вдалого поєднання художніх деталей, лексики і цитат.
Семінар-тренінг «Технологія учнівського портфоліо – шлях до життєвого успіху»
В гімназії інтернаті був проведений семінар-практикум для класних керівників, вихователів, педагогів-організаторів виховних груп «Технологія учнівського портфоліо – шлях до життєвого успіху». Під час семінару учителі мали можливість попрацювати в групах, обмінятись досвідом, отримати методичну допомогу від організаторів семінару Ковганич Г.Г., Єрмакова І.Г., старшого наукового співробітника лабораторії педагогічних інновацій Інституту педагогіки АПН України.
Зустріч з письменником лауреатом премії ім. В. Симоненка Миколою Сомом
22 листопада в актовій залі гімназії відбулася зустріч з українським письменником, лауреатом премії ім.Володимира Сосюри й Остапа Вишні, відмінником освіти України, членом Спілки письменників України Сомом Миколою Даниловичем. Автор розповів гімназистам про свої збірки, поділився планами на майбутнє, відповів на запитання учнів, а в кінці зустрічі дав автографи всім бажаючим.
Благодійна акція до дня Святого Миколая міської організації
На день Святого Миколая керівники Державної податкової служби у Солом’янському районі м. Києва та ДПС у м. Києві вирішили допомогти Святому Миколаю у його добрих справах і завітали з привітаннями та подарунками до гімназистів. Голова ДПС у м. Києві Ірина Вікторівна Носачова, заступник голови ДПС у м. Києві Онищенко Олена Вікторівна та начальник ДПІ у Солом’янському районі м. Києва ДПС Ажиба Вадим Чічікович привітали дітлахів зі святом, побажали мати хороших друзів, добре вчитись, бути слухняними і завжди щасливими.