• Інформація про заклад

/Files/images/qr-code.gifІнформація про заклад

Гімназія-інтернат №13 Солом'янського району м. Києва з класами для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи та класами жіночої освіти та виховання заснована у 1959 році. Навчальний заклад розташований в екологічно чистому районі міста, в типовому будинку, де є навчальний, реабілітаційний та спальний корпуси, які поєднані між собою теплими переходами.
У навчальному корпусі розміщено 18 кабінетів, розрахованих на 250 учнів. Це кабінети інформатики, української мови і літератури, історії, біології, географії, іноземних мов, початкового навчання, музики, які оснащені сучасним обладнанням: мультимедійними системами, комп’ютерами, новими меблями, відео та аудіотехнікою. Є велика бібліотека, зал хореографії.
Навчання у 1 – 11 класах проводиться за програмами для середньої загальноосвітньої школи. Додатково, за рахунок варіативної складової робочого навчального плану, в розклад внесено уроки лікувальної фізкультури (2 уроки на тиждень у 1– 9 класах), інформатика для 1 – 4 класів
У гімназії-інтернаті створені сприятливі умови, де дитина розкриває свої природні здібності, таланти. У вільний час учні відвідують гуртки, беруть участь у предметних олімпіадах, конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН «Дослідник», конкурсах художньої самодіяльності.

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".