/Files/images/nozemna/shushary.JPG Науково-методична проблема кафедри іноземних на 2015-2016навчальний рік:

«Використання українознавчого та культурно-країнознавчого матеріалу на уроках іноземних мов як засобу формування патріотизму та громадянської позиції гімназистів».

Кредо вчителів кафедри:

Créer, c’estvivredeuxfois (AlbertCamus) (Творити – це жити двічі)

Завдання, які ставлять перед собою вчителі кафедри іноземних мов:

- підвищення науково-методичного та професійного рівня вчителів іноземних мови, їх інноваційної культури;

- формування мовленнєвої та соціолінгвістичної компетенції учнів на уроках та в позакласній діяльності;

- формування комунікативних умінь в гімназистів на основі використання комунікативних технологій навчання через спілкування в реальних або умовних ситуаціях;

- формування творчої особистості через впровадження проектної методики навчання на уроках іноземної мови;

- психологічні та методичні особливості викладання англійської мови в початковій школі;

- підготовка випускників гімназії до зовнішнього тестування з іноземної мови

Ми вважаємо, що з метою розвитку мовленнєвої компетентності у гімназистів і підвищення мотивації до вивчення іноземних мов основні умови успішної роботи на уроках:

- створення позитивної атмосфери на уроці;

- мотивація і актуалізація пізнавальної діяльності учнів;

- застосування інтерактивних технологій в контексті діалогу культур;

- організація процесу активного і самостійного опанування знань та формування вмінь, навичок і ставлень;

- сприяння узагальненню,систематизації та рефлексії набутого учнями досвіду.

Викладання іноземних мов в гімназії-інтернаті ведеться за сучасними підручниками видавництв "Пирсон Эдьюкейшн" (Longman), Oxoford, CLEinternational.

/Files/images/nozemna/Слайд8.JPG

/Files/images/nozemna/IMG_1863.JPG

/Files/images/nozemna/Слайд31.JPG

/Files/images/nozemna/DSC_0362.JPG

Інформація про членів кафедри

/Files/images/nozemna/03 Voitko GYu copy.jpgВойтко Анна Юріївна, завідуюча кафедрою іноземних мов, вчитель французької мови

Спеціальність за дипломом:викладач французької мови та літератури, освіта вища, закінчила Дніпропетровський державний університет у 1984 р.,31 рік педагогічного стажу; викладає французьку мову в 5-11 класах

рік проходження атестації – 2015, рік курсової перепідготовки – 2015

Учительвищої категорії, учитель-методист, відмінник освіти

Посіла І місце на конкурсі «Учитель року-2013», категорія - вчителі французької мови (районний етап)

Науково-методична проблема, над якою працює Войтко А.Ю. у 2015-16 н.р.:

Практичне застосування українознавчої інформації та проведення соціокультурних паралелей на уроках французької мови як засобу формування патріотизму в учнів

Життєве кредо:“Trahit sua quemque voluptas” (“Кожного приваблює те, що надає йому радість”)

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови:

2014-2015 навчальний рік: (8 кл.- Зімкіна Ю.( І м.), Альван М., Пісня С.(ІІ м.) , 9 кл. – Ольшанська М.(ІІ м.), Перепелиця Н.(ІІІ м.); 11 кл. - Бірюкова В.(ІII м.).

2015-2016 навчальний рік: переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови (9 кл.- Пісня С.(ІІм.) , Зімкіна Ю., Альван М., ІІІ м.)

Призери Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт МАН

2014-2015 навчальний рік: 9 клас (французька мова) -Копаниця Андрій (I місце — районний етап)

2015-2016 навчальний рік:

9 клас (французька мова) - Зімкіна Юлія (I місце — районний етап), Пісня Софія (IІ місце — районний етап)

/Files/images/nozemna/Пальчинська Наталья Іванівна иноземна мова(англ).JPG Пальчинська Наталія Іванівна, вчитель англійської мови

Спеціальність за дипломом: вчитель англійської мови

закінчила Київський державний педагогічний університет ім.Драгоманова в 1993 році, педагогічний стаж - 16 років, викладає англійську мову в 5-11 класах.

рік проходження атестації – 2012, рік курсової перепідготовки – 2012

має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «старший учитель».

У грудні 2011 р. Наталія Іванівна взяла участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012», де посіла ІІ місце.

Пальчинська Н.І. працює над науково-методичною проблемою: «Використання проектної діяльності на уроках англійської мови як засобу формування національної самоідентифікації гімназистів»

Педагогічне кредо: « Wen love and skill work together, expect a master piece» ( John Ruskin)

Призери Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт МАН

2015-2016 навчальний рік:

8 клас(англійська мова) – Кучер Катерина (IІІ місце — районний етап)

/Files/images/nozemna/Пацера.jpgПацера Анастасія Валентинівна, вчитель англійської мови

Спеціальність за дипломом: англійська мова та література

закінчила Національний державний університет ім. М.Гоголя в 2014 році, педагогічний стаж – 1,5 роки , викладає англійську мову в 1-4 класах.

Пацера А.В. працює над науково-методичною проблемою: «Використання українознавчого матеріалу під час формування навичок мовлення на уроках англійської мови в 1-4 класах»

/Files/images/nozemna/графік уроків.jpg