/Files/images/prirodnicho-matematichna_kafedra/емблема.jpg Тема, над якою працює кафедра: Індивідуальний акмеологічний підхід в процесі викладання предметів природничо-математичного циклу.

Кредо кафедри: Посередній учитель викладає, хороший вчитель пояснює, видатний вчитель показує, великий вчитель надихає. Вільям Уорд

Напрямки роботи кафедри

• забезпечити використання найбільш традиційних методів і прийомів навчання та виховання гімназистів;
  • постійно підвищувати рівень загально-дидактичної й методичної підготовки вчителів для організації та здійснення учбового процесу;
  • проводити постійний обмін досвідом успішної педагогічної діяльності;
  • виявляти, пропагувати та здійснювати нові підходи до організації навчання і виховання гімназистів, забезпечувати постійне засвоєння сучасної педагогічної теорії та практики;
  • створювати умови для самоосвіти вчителів та здійснювати керівництво творчою діяльністю педагогів.

Інформація про членів кафедри

/Files/images/prirodnicho-matematichna_kafedra/ИР. Константиновна.jpgКульченко Ірина Костянтинівна, завідуюча кафедрою природничо-математичних дисциплін, вчитель географії та економіки:

Спеціальність за дипломом: Вчитель географії та біології

Стаж роботи: 40 років, педагогічний стаж – 32 роки

Категорія, педагогічне звання: Вища, Вчитель-методист, «Відмінник освіти України»

Курси підвищення кваліфікації: 2013

Атестація, рік: 2015

Тема, над якою працює: Розвиток логічного мислення засобами ІКТ в процесі викладання географії та економіки

Педагогічне кредо: Географічна освіта необхідна для розвитку відповідальних та активних громадян сьогодення і майбутнього світу

Життєве кредо: Важливо стати для дітей не лише вчителем, але й другом

Нагороди: Гран-прі конкурсу «Вчитель року - 2014» в номінації «Географія», нагороджена грамотами управління освіти Солом’янської районної адміністрації в місті Києві (2012, 2013), нагороджена грамотами Головного управлінням освіти Київської міської державної адміністрації (2003, 1999)

/Files/images/psihologo_-pedagogchna/Нестерчук_1.jpgНестерчук Наталя Анатоліївна, вчитель біології:

Спеціальність за дипломом: Вчитель біології та хімії

Стаж роботи: 14 роки

Категорія, педагогічне звання: Вища категорія, Вчитель-методист

Курси підвищення кваліфікації: 2017

Атестація, рік: 2017

Тема, над якою працює: Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках біології

Педагогічне кредо: Розумій, що до дитини треба нахилитися в першому класі і піднятися в старших

Життєве кредо: Дякуй світу дитинства, бо завдяки йому ти зберігаєш молодість душі

Нагороди: нагороджена грамотами управління освіти Солом’янської районної адміністрації в місті Києві (2003, 2004, 2008, 2009, 2012, 2015), грамотою Міністерства освіти і науки України, грамотами Головного управління освіти Київської міської державної адміністрації (2005, 2009), дипломами управління освіти Солом’янської районної адміністрації в місті Києві (2005, 2012, 2015)

/Files/images/prirodnicho-matematichna_kafedra/120009.pngГорюнова Олена Миколаївна, вчитель математики та інформатики:

Спеціальність за дипломом: Педагогіка і методика середньої освіти. Математика і основи інформатики

Стаж роботи: 12 років

Категорія, педагогічне звання: І категорія, «Старший вчитель»

Курси підвищення кваліфікації: 2012

Атестація, рік: 2013

Тема, над якою працює: Диференційований підхід під час вивчення математики

Педагогічне кредо: Учень не амфора, яку потрібно наповнити знаннями, а факел, який треба запалити.

Життєве кредо: Хто не дивиться вперед, той залишається позаду

Нагороди: ІІ місце в конкурсі «Вчитель року - 2013» в номінації «Інформатика», І місце в конкурсі «Вчитель року - 2016» в номінації «Математика», нагороджена грамотами управління освіти Солом’янської районної адміністрації в місті Києві (2013, 2016)

Сайт: http://elenagoryunova.wix.com/tutoring-company-ru

/Files/images/prirodnicho-matematichna_kafedra/Ксюха.jpgКашпур-Пономаренко Оксана Євгенівна, вчитель математики:

Спеціальність за дипломом: Математик, викладач

Стаж роботи: 23 роки

Категорія, педагогічне звання: Вища категорія

Курси підвищення кваліфікації: 2016

Атестація, рік: 2016

Тема, над якою працює: Розвиток логічного мислення на уроках математики

Педагогічне кредо: Вчити дітей так, щоб не соромно було заглянути їм в очі через декілька років

Життєве кредо: Потрібно бути людиною, незважаючи на всю жорстокість світу. І це – можливо.

Нагороди: нагороджена грамотами управління освіти Солом’янської районної адміністрації в місті Києві (2011, 2002)

/Files/images/prirodnicho-matematichna_kafedra/Маляр.jpgМаляр Людмила Вікторівна, вчитель хімії:

Спеціальність за дипломом: Вчитель хімії

Стаж роботи: 18 років

Категорія, педагогічне звання: ІІ категорія

Курси підвищення кваліфікації: 2012

Атестація, рік: 2013

Тема, над якою працює: Дослідна діяльність на уроках хімії, як засіб формування життєвих компетенцій учнів

Педагогічне кредо: Щоб сформувати певну компетентність учня, вчитель і сам повинен нею володіти

Життєве кредо: Той хто поєднав любов до праці та учня, той справжній учитель

Нагороди: І місце в конкурсі «Вчитель року - 2014» в номінації «Хімія», нагороджена грамотою управління освіти Солом’янської районної адміністрації в місті Києві (2014)

Блог: http://gimnazia13kiev.blogspot.com/