• Новини

Зустріч гімназистів з письменницею, художником, членом Спілки дизайнерів України Світланою Конощук (Ланою Ра)

2016-10-24

/Files/images/biblioteka/lana_ra/SDC14202.JPG

24 жовтня у читальній залі бібліотеки в рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек та тижня літературного читання відбулась зустріч учнів 4 та 5-Б класів з письменницею, художником, членом Спілки дизайнерів України Світланою Конощук (Ланою Ра). Учні з задоволенням малювали тварин, що казково мандрують дорогами України та є героями казок письменниці. З великим інтересом передивились мультфільм, знятий за сюжетом нової книги казкарки «Моя Країна-Україна»