• Новини

Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-методологічні засади та світоглядні орієнтири національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді»

2016-10-27

/Files/3IijNWEppAM.jpg

/Files/PsMR1z2Cj2Q.jpg 27 жовтня 2016 року директор гімназії-інтернату Алексієнко С.О. та заступник директора з виховної роботи Дзюба В.О. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні засади та світоглядні орієнтири національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді», яка відбулася у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна.

На відкритті конференції з вітальним словом до присутніх звернувся заступник начальника ліцею по роботі з особовим складом полковник Мотика Сергій Миколайович.

/Files/Sertifikat_Alexiyenko_S_O.jpgДиректор гімназії-інтернату С.О.Алексієнко ознайомила учасників секційного засідання з організаційно-педагогічними умовами виховання патріотизму учнів у позаурочній діяльності інтернатного закладу. Заступник директора з виховної роботи Дзюба В.О. поділилася досвідом роботи «Формування цінностей українського патріота, служіння суспільству у процесі соціальної та життєвої практики вихованців гімназії-інтернату»./Files/sertifikat_Dzyuba_V_O.jpg

Після секційного засідання директор гімназії-інтернату С.О.Алексієнко та заступник директора з ВР Дзюба В.О. познайомилися з музеєм історії Київського військового ліцею та бути присутніми на концерті, підготовленому особовим складом.

/Files/Vr3JO2zP4ss.jpg/Files/2pAMfPe-eKE.jpg