• Новини

Творча зустріч з українською письменницею, перекладачкою, членом Спілки письменників України, членом Асоціації українських письменників Ле́сею Анастасіївною Воро́ниною.

2016-11-17

/Files/images/biblioteka/IMG_3427.JPG

/Files/images/biblioteka/voronna/IMG_3464.JPG 17 листопада в актовій залі гімназії відбулась творча зустріч для учнів 1-4 класів з українською письменницею, перекладачкою, членом Спілки письменників України, членом Асоціації українських письменників Ле́сею Анастасіївною Воро́ниною.

Учні 2А класу підготували виставку робіт за творами письменниці. Авторка познайомила зі змістом своїх творів та відповіла на запитання учнів. Зустріч пройшла чудова!/Files/images/biblioteka/voronna/IMG_3457.JPG