ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

2016-12-09

/Files/photogallery/P51207-103255.jpg

/Files/photogallery/P51210-141031 (1).jpg Мораль і право, право і закон

Рушійні сили для життя людини,

А їх знання надасть нам вірний тон

У розвитку держави України.

З 5 по 9 грудня 2016 року з метою підвищення рівня правової культури гімназистів, поінформованість щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту в гімназії відбувся Всеукраїнський тиждень права.

Заходи розпочались з загальногімназійного уроку до Дня місцевого самоврядування «Традиції місцевого самоврядування в Україні».

Гімназисті у формі форум-театру представили історію самоврядування від віче в Київській Русі до сучасного самоврядування.

/Files/photogallery/P61206-102951[1].jpgУчитель історії Довганенко І.В. в доступній формі розповіла про процеси децентралізації в Україні.

Голова учнівської Ради Катерина Кофто разом з учнівською радою розповіла про роботу учнівського самоврядування «Єдина родина».

Протягом тижня з учнями проводились години спілкування, бібліотечні уроки, дискусії та диспути на правову тематику.

/Files/photogallery/P61206-101130[1].jpgГімназисти старших класів провели правовий лекторій для молодших школярів

Завершився тиждень загальногімназійним уроком до Міжнародного Дня захисту прав людини, який відзначається щорічно 10 грудня. Урок «Декларація прав людини – права і обов’язки кожного» провела для учнів основної та старшої школи учитель історії та правознавства Довганенко І.В. учні дізнались про обсяг своїх прав і свобод і цілком свідомо підвели підсумки уроку, що гарантії прав і свобод людини нерозривно пов’язані з дотриманням конституційних, громадянських обов’язків.

/Files/photogallery/P61206-102918[1].jpg/Files/photogallery/P61206-102042[1] (1).jpg